Tadaa! (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Variable
ro: Variabilă

en: none
ro: nimic

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Modules
ro: Module

en: Configure
ro: Configurează

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Module
ro: Modul

en: Configuration
ro: Configurație

en: Switch
ro: Comută

en: %title has been deleted.
ro: %title a fost şte(a)rs(ă).

en: Variables
ro: Variabile

en: Machine name
ro: Numele mașinii
