Tadaa! (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Development
vi: Phát triển

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Variable
vi: Biến

en: none
vi: không có

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Switch
vi: Chuyển

en: %title has been deleted.
vi: %title đã được xóa.

en: Environment
vi: Môi trường

en: Variables
vi: Các biến

en: this page
vi: trang này

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Edit @title
vi: Sửa @title

en: %title has been created.
vi: Đã tạo %title.

en: %title has been updated.
vi: Đã sửa %title.
