Tadaa! (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Variable
az: Dəyişən

en: none
az: yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Modules
az: Modullar

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Module
az: Modul

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Switch
az: Keçid

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Machine name
az: Maşın adı
