Tadaa! (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Variable
et: Muutuja

en: none
et: puudub

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Modules
et: Moodulid

en: Configure
et: Seadistus

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Module
et: Moodul

en: Configuration
et: Seadistus

en: Switch
et: Vaheta

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: Environment
et: Keskkond

en: Variables
et: Muutujad

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: %title has been created.
et: %title on loodud.

en: %title has been updated.
et: %title on uuendatud.
