Tadaa! (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: delete
is: strika

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Variable
is: Varierandi

en: none
is: eingin

en: edit
is: broyt

en: Save
is: Goym

en: Modules
is: Mótul

en: Configure
is: Samanset

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Er tað heilt víst at tú vilt strika %title?

en: %title has been deleted.
is: Posturin %title er strikaður.

en: Machine name
is: Maskinnavn
