Tadaa! (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Variable
gl: Variábel

en: none
gl: ningún

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Modules
gl: Módulos

en: Configure
gl: Configurar

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Module
gl: Módulo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Switch
gl: Cambiar

en: %title has been deleted.
gl: Borrouse %title.

en: Machine name
gl: Nome de sistema
