Tadaa! (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: none
lt: joks

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Module
lt: Modulis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Switch
lt: Perjungti

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.
