Tadaa! (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: none
lv: neviens

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Module
lv: Modulis

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: %title has been deleted.
lv: Ieraksts '%title' izdzēsts.

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
