Tadaa! (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Development
oc: Desvolopament

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Variable
oc: Variabla

en: none
oc: pas cap

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Modules
oc: Moduls

en: Configure
oc: Configurar

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Module
oc: Modul

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Switch
oc: Cambiar

en: %title has been deleted.
oc: %title es estat suprimit.

en: Variables
oc: Variablas

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: %title has been created.
oc: %title a été creat.

en: %title has been updated.
oc: %title a été mes a jorn.
