Tadaa! (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: none
sl: nič

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Modules
sl: Moduli

en: Configure
sl: Nastavi

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Machine name
sl: Strojno ime
