Tadaa! (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Variable
th: ตัวแปร

en: none
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Modules
th: โมดูล

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Variables
th: ตัวแปร

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
