Tadaa! (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Configuration
ug: لايىھە

en: %title has been updated.
ug: تېما يېڭىلاندى%
