Tadaa! (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Development
am: ልማት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: none
am: ምንም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Configure
am: ውቀር
