Tadaa! (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Development
be: Распрацоўка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Variable
be: Зменная

en: none
be: няма

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Modules
be: Модулі

en: Configure
be: Правіць

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Module
be: Модуль

en: Configuration
be: Налады

en: Switch
be: Пераключэнне

en: %title has been deleted.
be: Матэрыял %title выдалены.

en: Machine name
be: Машынная назва
