Tadaa! (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: none
bo: མེད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: %title has been created.
bo: %title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: %title has been updated.
bo: %title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།
