Tadaa! (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: %title has been deleted.
dz: %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
