Tadaa! (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Variable
km: អថេរ

en: none
km: គ្មាន

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: %title has been deleted.
km: %title ត្រូវ​បាន​លុប​ ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
