Tadaa! (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: none
mn: хоосон

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
