Tadaa! (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Variable
eo: Variablo

en: none
eo: neniu

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Configure
eo: Agordu

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Configuration
eo: Agordoj

en: %title has been deleted.
eo: %title estas forigita.

en: Variables
eo: Variabloj

en: %title has been created.
eo: %title estis kreita.
