Tadaa! (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Development
hr: Razvoj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: none
hr: ništa

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Modules
hr: Moduli

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Module
hr: Modul

en: Configuration
hr: Postavke

en: Variables
hr: Varijable

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: %title has been created.
hr: %title je stvoren.

en: %title has been updated.
hr: %title je ažuriran.
