Tadaa! (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: none
hy: ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
