Tadaa! (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Development
is: Þróun

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Variable
is: Breyta

en: none
is: engin

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Modules
is: Einingar

en: Configure
is: Stilla

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Module
is: Eining
