Tadaa! (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Development
ja: 開発

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Variable
ja: 変数

en: none
ja: なし

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Modules
ja: モジュール

en: Configure
ja: 設定

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: Module
ja: モジュール

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Switch
ja: 切り替え

en: %title has been deleted.
ja: %title は削除されました。

en: Variables
ja: 変数

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Edit @title
ja: @title を編集

en: %title has been created.
ja: %title が作成されました。

en: %title has been updated.
ja: %title が更新されました。
