Tadaa! (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Development
jv: Pangembangan

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Variable
jv: Variabel

en: none
jv: ora ana

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Modules
jv: Modul

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Module
jv: Modul

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
