Tadaa! (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Variable
ka: ცვლადი

en: none
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Modules
ka: მოდულები

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Module
ka: მოდული

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Switch
ka: გადართვა
