Tadaa! (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Development
kk: Дамыту

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Variable
kk: Мәң

en: none
kk: көрсетілмеген

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Configure
kk: Баптау

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?
