Tadaa! (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Value
fa: مقدار

en: Development
fa: توسعه

en: Cancel
fa: لغو

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Variable
fa: متغیر

en: none
fa: هیچ

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Module
fa: ماژول

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Variables
fa: متغیرها

en: Machine name
fa: نام دستگاه
