Tadaa! (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Variable
sv: Variabel

en: none
sv: ingen

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Modules
sv: Moduler

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Module
sv: Modul

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Switch
sv: Byt

en: %title has been deleted.
sv: %title har tagits bort.

en: Add environment
sv: Lägg till miljö

en: Environment
sv: Miljö

en: Variables
sv: Variabler

en: this page
sv: denna sida

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Fix
sv: Korrigera

en: Edit @title
sv: Redigera @title

en: %title has been created.
sv: %title har skapats.

en: %title has been updated.
sv: %title har uppdaterats.

en: Add variable
sv: Lägg till variabel

en: No environments has been added.
sv: Inga miljöer har lagts till.

en: %name is not a valid environment.
sv: %name är inte en giltig miljö.

en: Environment title
sv: Titel på miljö

en: Enter a name that describes the environment, e.g. Development or Production.
sv: Ange ett namn som beskriver miljön, t.ex. "utveckling" eller "produktion".

en: No variables have been configured for this environment.
sv: Inga variabler har konfigurerats för denna miljö.

en: Edit @variable
sv: Redigera @variable

en: Load current value
sv: Ladda aktuellt värde

en: Current environment: @environment
sv: Aktuell miljö: @environment

en: Switching to %environment
sv: Byter till %environment

en: Use Tadaa!
sv: Använd Tadaa!
