Tadaa! (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Development
cs: Vývoj

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Variable
cs: Proměnná

en: none
cs: žádné

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Modules
cs: Moduly

en: Configure
cs: Nastavení

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Module
cs: Modul

en: Configuration
cs: Nastavení

en: %title has been deleted.
cs: Uzel %title byl smazán.

en: Variables
cs: Proměnné

en: this page
cs: tato stránka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: %title has been created.
cs: Vytvořen příspěvek %title.

en: %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title.
