Tadaa! (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Development
da: Udvikling

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Variable
da: Variabel

en: none
da: ingen

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Modules
da: Moduler

en: Configure
da: Konfigurér

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Module
da: Modul

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Switch
da: Skift

en: %title has been deleted.
da: %title slettet.

en: Variables
da: Variable

en: this page
da: denne side

en: Machine name
da: Internt navn

en: Edit @title
da: Redigér @title

en: %title has been created.
da: %title er blevet oprettet.

en: %title has been updated.
da: %title er blevet opdateret.

en: Edit variable
da: Redigér variabel
