Tadaa! (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Modules
my: Module များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
