Tadaa! (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Variable
ru: Переменная

en: none
ru: нет

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Modules
ru: Модули

en: Configure
ru: Настроить

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Module
ru: Модуль

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Switch
ru: Переключить

en: %title has been deleted.
ru: Материал %title удален.

en: Add environment
ru: Добавить окружение

en: Environment
ru: Окружение

en: Variables
ru: Переменные

en: this page
ru: этой странице

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Environments
ru: Окружения

en: Edit @title
ru: Редактировать @title

en: %title has been created.
ru: %title создан.

en: %title has been updated.
ru: %title был обновлен.

en: Edit variable
ru: Редактировать переменную

en: Add variable
ru: Добавить переменную

en: Environment title
ru: Заголовок окружения

en: An environment named %title already exists.
ru: Окружение с именем %title уже существует.

en: No environments has been added. Go to !page to add an environment.
ru: Окружение не добавлено. Перейдите на !page и добавьте окружение.

en: Select an environment
ru: Выберите окружение

en: Delete variable
ru: Удалить переменную
