Tadaa! (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Development
he: פיתוח

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Variable
he: משתנה

en: none
he: ללא

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Modules
he: רכיבים

en: Configure
he: הגדרות

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Module
he: מודול

en: Configuration
he: הגדרות

en: Switch
he: החלפה

en: Variables
he: משתנים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Edit @title
he: עריכת @title

en: %title has been created.
he: נוצר/ה %title.

en: %title has been updated.
he: עודכן/עודכנה %title.
