Tadaa! (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Development
sk: Vývoj

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Variable
sk: Premenná

en: none
sk: žiadne

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Modules
sk: Moduly

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Module
sk: Modul

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Switch
sk: Prepnúť

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.

en: Environment
sk: Prostredie

en: Variables
sk: Premenné

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: %title has been updated.
sk: "%title" bolo aktualizované.
