Tadaa! (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
