Tag1 D7ES (7.x-1.1-rc1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Never
fa: هیچوقت

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Project not supported
fa: پروژه پشتیبانی نمی‌شود

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fa: این پروژه دیگر پشتیبانی نمی‌شود و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیرفعال نمودن هرآنچه شامل این پروژه است بسیار ارجحیت دارد!

en: No available releases found
fa: هیچ انتشاری در دسترس نیست

en: Release revoked
fa: انتشار ابطال شده است.

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه نصب شده کنونی ابطال شده است و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیرفعال نمودن تمام اجزاء این انتشار یا به‌روزرسانی اکیدا توصیه می‌شود.

en: Release not supported
fa: انتشار پشتیبانی نمی‌شود

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه نصب شده کنونی پشتیبانی نمی‌شود و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیر فعال نمودن هرآنچه شامل این پروژه است یا به‌روز رسانی آن بسیار ارجحیت دارد!

en: Invalid info
fa: اطلاعات نامعتبر

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی

en: Unknown release date
fa: تاریخ انتشار ناشناخته

en: No available update data
fa: هیچ اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس نیست
