Tag1 D7ES (7.x-1.1-rc1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Never
hr: Nikada

en: Advanced
hr: Napredno

en: Project not supported
hr: Projekat nije podržan

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
hr: Daljni razvoj i podrška projektu su obustavljeni. Projekt više nije raspoloživ za preuzimanje. Savjetujemo isključenje svih servisa vezanih uz ovaj projekt.

en: No available releases found
hr: Nema dostupnih izdanja

en: Release revoked
hr: Inačica je povučena

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hr: Vaša trenuto instalirana inačica je povučena, i nije više na raspolaganju za preuzimanje. Isključivanje i deinstalacija svega što je sadržano u ovoj inačici ili njezina nadogradnja se toplo preporučuje!

en: Release not supported
hr: Nepodržano izdanje

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hr: Vaša trenutno instalirana inačica više nije nije podržana, i nije više na raspolaganju za preuzimanje. Preporuča se nadogradnja ili Isključenje i deinstalacija svega što je sadržano u ovoj inačici!

en: Invalid info
hr: Pogrešne informacije

en: Unknown release date
hr: Nepoznat datum izdanja

en: No available update data
hr: Nema podataka o nadogradnjama
