Tag1 D7ES (7.x-1.1-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: No available releases found
ku: هیچ وەشانێکی ئامادە نەدۆزرایەوە

en: Release not supported
ku: ئەم وەشانە پشتیوانی نەکراوە

en: Invalid info
ku: زانیاریی نادرووست

en: Unknown release date
ku: کاتی وەشان نەزانراوە
