Tag1 D7ES (7.x-1.1-rc1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Never
ro: Niciodată

en: Advanced
ro: Avansat

en: Project not supported
ro: Proiectul nu este suportat

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ro: Acest proiect nu mai este susținut şi nu mai este disponibil pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în acest proiect  sau actualizați!

en: No available releases found
ro: Nu s-au găsit versiuni disponibile

en: Release revoked
ro: Lansare revocată

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ro: Versiunea instalată în prezent a fost revocată şi nu mai este disponibilă pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în această versiune sau actualizați!

en: Release not supported
ro: Versiune nesuportată

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ro: Versiunea instalată momentan nu mai are suport şi nu mai este disponibilă pentru descărcare. Dezactivați tot ce este inclus în această versiune sau actualizați!

en: Invalid info
ro: Informații invalide

en: Debugging
ro: Depanare

en: Unknown release date
ro: Dată lansare necunoscută

en: No available update data
ro: Nu există date actualizate disponibile
