Tag1 D7ES (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Never
ca: Mai

en: Advanced
ca: Avançat

en: Project not supported
ca: Projecte no suportat

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ca: Aquest projecte no està suportat, i ja no està disponible per descarregar. És molt recomanable inhabilitar qualsevol element inclòs en aquest projecte!

en: No available releases found
ca: No s'han trobat noves versions disponibles

en: Release revoked
ca: Versió revocada

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ca: La versió que teniu ara instal·lada està revocada i ja no està disponible per descarregar. És molt recomanable actualitzar o inhabilitar qualsevol component inclòs en aquesta versió!

en: Release not supported
ca: Versió no suportada

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ca: La versió que teniu ara instal·lada no està suportada i ja no està disponible per descarregar. És molt recomanable actualitzar-la o inhabilitar qualsevol component inclòs en aquesta versió!

en: Invalid info
ca: Informació no vàlida

en: Debugging
ca: Depuració

en: Unknown release date
ca: Data de la versió desconeguda

en: No available update data
ca: No hi ha informació d'actualització disponible
