Tag1 D7ES (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Never
el: Ποτέ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Project not supported
el: Το έργο δεν υποστηρίζεται

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
el: Το έργο δεν υποστηρίζεται πλέον και δεν είναι διαθέσιμο για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει το έργο αυτό!

en: No available releases found
el: Δε βρέθηκαν διαθέσιμες εκδόσεις

en: Release revoked
el: Η έκδοση ανακλήθηκε

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
el: Η τρέχουσα έκδοση που έχετε εγκατεστημένη έχει ανακληθεί και δεν είναι πλέον διαθέσιμη για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει η έκδοση αυτή ή η αναβάθμισή της!

en: Release not supported
el: Η έκδοση δεν υποστηρίζεται

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
el: Η τρέχουσα έκδοση που έχετε εγκατεστημένη δεν υποστηρίζεται τώρα και δεν είναι πλέον διαθέσιμη για λήψη. Συνιστάται η άμεση απενεργοποίηση οτιδήποτε περιλαμβάνει η έκδοση αυτή ή η αναβάθμισή της!

en: Invalid info
el: Μη έγκυρες πληροφορίες

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση

en: Unknown release date
el: Άγνωστη ημερομηνία έκδοσης

en: No available update data
el: Δεν υπάρχουν στοιχεία ενημέρωσης
