Tag1 D7ES (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Never
lv: Nekad

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Project not supported
lv: Projekts netiek atbalstīts

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lv: Šis projekts vairs netiek atbalstīts un vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas ietverts šajā projektā!

en: No available releases found
lv: Nav atrastas jaunākas versijas

en: Release revoked
lv: Izlaidums atsaukts

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lv: Jūsu pašlaik instalētais laidiens ir atsaukts un vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas iekļauts šajā laidienā, vai veikt jaunināšanu!

en: Release not supported
lv: Laidiens netiek atbalstīts

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lv: Jūsu pašlaik instalētais laidiens tagad netiek atbalstīts, un tas vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas iekļauts šajā laidienā, vai veikt jaunināšanu!

en: Invalid info
lv: Nederīga informācija

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
