Tag1 D7ES (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Never
th: ไม่เคย

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: No available releases found
th: ไม่มีข้อมูลรุ่น

en: Unknown release date
th: ไม่ทราบวันที่ออกรุ่น
