Tag1 D7ES (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Project not supported
eu: Proiektua ez bateragarria

en: No available releases found
eu: Ez da bertsio eskuragarririk aurkitu

en: Release revoked
eu: Argitalpena errebokatuta

en: Release not supported
eu: Bertsioa ez da beteragarria

en: Invalid info
eu: Informazio baliogabea

en: Unknown release date
eu: Bertsio data ezezaguna
