Tag1 D7ES (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Never
hu: Soha

en: Advanced
hu: Haladó

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Project not supported
hu: Nem támogatott projekt

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
hu: A projektet már nem támogatják, és már nem tölthető le. Javasolt kikapcsolni minden ezzel a projekttel járó funkciót.

en: No available releases found
hu: Nem található elérhető kiadás

en: Release revoked
hu: Visszavont kiadás

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hu: A projekt éppen telepített kiadását visszavonták, és már nem tölthető le. Erősen javasolt kikapcsolni minden ezzel a kiadással járó funkciót vagy frissíteni egy újabb elérhető kiadásra.

en: Release not supported
hu: Nem támogatott kiadás

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hu: A projekt éppen telepített kiadását már nem támogatják, és már nem tölthető le. Erősen javasolt kikapcsolni minden ezzel a kiadással járó funkciót vagy frissíteni egy újabb elérhető kiadásra.

en: Invalid info
hu: Érvénytelen információ

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Unknown release date
hu: Ismeretlen kiadási dátum

en: No available update data
hu: Nincs elérhető frissítés

en: Payload
hu: Terhelés
