Tag1 D7ES (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Never
hy: Երբեք

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hy: Ներկայումս տեղադրված Ձեր տարբերակը արդեն վերացվել է աջակցվում ներբեռնման համար: Անջատել ամեն ինչ ընդգրկված այս թողարկմանկամ արդիականացման հետ խիստ խորհուրդ է տրվում:

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hy: Ներկայումս տեղադրված Ձեր տարբերակը տվյալ պահին չի աջակցվում ներբեռնման համար: Անջատել ամեն ինչ ընդգրկված այս թողարկմանկամ արդիականացման հետ խիստ խորհուրդ է տրվում:

en: Invalid info
hy: Անվավեր տեղեկություն
