Tag1 D7ES (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Never
ja: なし

en: Advanced
ja: 高度

en: Site ID
ja: サイトID

en: Project not supported
ja: サポートされていないプロジェクト

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ja: このプロジェクトはもはやサポートされず、もはやダウンロードはできません。 このプロジェクトに含まれたすべてを無効にすることを、強く推奨します！

en: No available releases found
ja: 入手可能なリリースが見つかりません

en: Release revoked
ja: 廃止されたリリース

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ja: 現在インストールされているリリースは廃止され、もはやダウンロードはできません。 このリリースに含まれたすべてを無効にするか、アップグレードすることを強く推奨します！

en: Release not supported
ja: サポートされていないリリース

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ja: 現在インストールされているリリースはサポートされず、もはやダウンロードはできません。 このリリースに含まれたすべてを無効にするか、アップグレードすることを強く推奨します！

en: Invalid info
ja: 無効な情報

en: Debugging
ja: デバッグ処理

en: Unknown release date
ja: 未知のリリース日付

en: No available update data
ja: 利用可能なアップデートはありません。

en: API Endpoint
ja: API エンドポイント
