Tag1 D7ES (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Never
nl: Nooit

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Project not supported
nl: Project niet langer ondersteund

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project uit te schakelen!

en: No available releases found
nl: Geen uitgaven beschikbaar

en: Release revoked
nl: Versie ingetrokken

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De versie die u momenteel geïnstalleerd heeft is ingetrokken en niet langer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van deze versie te verwijderen of te upgraden!

en: Release not supported
nl: Versie niet ondersteund

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De huidige uitgave wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om de website uit te schakelen of te upgraden.

en: Invalid info
nl: Ongeldige informatie

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Unknown release date
nl: Onbekende uitgiftedatum

en: No available update data
nl: Geen updategegevens beschikbaar

en: Payload
nl: Inhoud
