Tag1 D7ES (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Never
oc: Pas jamai

en: Advanced
oc: Avançat

en: Project not supported
oc: Projècte pas supòrtat

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
oc: Aqueste projècte no es supòrtat, e es pas mai disponible per baixar-se'l. Se recomanda desactivar qualsevol element inclús dins aqueste projècte.

en: No available releases found
oc: Cap de version pas disponibla

en: Release revoked
oc: Version revocada

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
oc: La version que teniu ara installada es revocada e es pas mai disponible per baixar-se-la. Es fòrça recomandable actualizar o desactivar qualsevol component inclús dins aquesta version.

en: Release not supported
oc: Version pas supòrtada

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
oc: La version que teniu ara installada no es supòrtada e es pas mai disponible per baixar-se-la. Es fòrça recomandable actualizar-la o desactivar qualsevol component inclús dins aquesta version.

en: Invalid info
oc: Informacion invalida

en: Debugging
oc: Desbugatge

en: Unknown release date
oc: Data de la version desconeguda

en: No available update data
oc: I a pas cap d'informacion d'actualizacion disponible
