Tag1 D7ES (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Never
bg: Никога

en: Project not supported
bg: Проекта не се поддържа

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
bg: Този проект вече не се поддържа и не може да бъде свален. Деактивирането на всички елементи от този проект е силно препоръчително.

en: No available releases found
bg: Няма намерени версии

en: Release revoked
bg: Версията е анулирана

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bg: Вашата текущо инсталираната версия беше анулирана и не може да бъде свалена. Деактивирането на всичко включено в нея или преминаването към по-нова е силно препоръчително.

en: Release not supported
bg: Версията не се поддържа

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
bg: Вашата текущо инсталираната версия не се поддържа и не може да бъде свалена. Деактивирането на всичко включено в нея или преминаването към по-нова е силно препоръчително.

en: Invalid info
bg: Невалидна информация

en: Unknown release date
bg: Непозната дата на версията
